В Мелітополі окупанти влаштовують масові облави на дезертирів, які втекли з передової

Російські окупанти у захопленому Мелітополі Запорізької області проводять масові облави на своїх дезертирів. Про це в ефірі телемарафону 15 липня повідомив міський голова Іван Федоров. 

"Ми бачимо, що з’явилася велика кількість військової поліції. Буквально вчора в центрі міста вороги влаштували облаву саме на російських військовослужбовців, яких масово перевіряють на алкоголь та вантажі, які вони перевозять. Таким чином вороги шукають тих, хто втік з передової у Запорізькій області", - сказав Федоров.

Він нагадавав, що днями російські окупанти перекривали одну з вулиць міста та влаштували "облаву". У такий спосіб вони намагалися шукати "диверсантів".

Як повідомлялося, Сили оборони за тиждень просунулися на 1700 метрів на Мелітопольському напрямку.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті