У "ЛНР" запускають "штаб" для проведення "референдуму" про входження до росії

Окупанти з квазіутворення "ЛНР" оголосили про створення в Луганську так званого "громадського штабу", який займеться проведенням "референдуму" про входження псевдореспубліки до складу росії. Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ 15 липня.

Сепаратисти заявили, що входження "ЛНР" до складу росії - це те, на що є запит "серед простих громадян". При цьому жодних, навіть орієнтовних, дат проведення референдуму члени так званої "громадської палати" не назвали.

Голова міжнародного комітету Держдуми, лідер ЛДПР Леонід Слуцький заявив, що приєднання окупованих територій Донецької, Луганської та Херсонської областей до росії може відбутися одночасно в липні.

Раніше також повідомлялося, що ЦВК РФ обговорить з окупантами "ДНР" та "ЛНР" відновлення дієздатності виборчих систем "республік".

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті