У "ЛНР" запускають "штаб" для проведення "референдуму" про входження до росії

Окупанти з квазіутворення "ЛНР" оголосили про створення в Луганську так званого "громадського штабу", який займеться проведенням "референдуму" про входження псевдореспубліки до складу росії. Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ 15 липня.

Сепаратисти заявили, що входження "ЛНР" до складу росії - це те, на що є запит "серед простих громадян". При цьому жодних, навіть орієнтовних, дат проведення референдуму члени так званої "громадської палати" не назвали.

Голова міжнародного комітету Держдуми, лідер ЛДПР Леонід Слуцький заявив, що приєднання окупованих територій Донецької, Луганської та Херсонської областей до росії може відбутися одночасно в липні.

Раніше також повідомлялося, що ЦВК РФ обговорить з окупантами "ДНР" та "ЛНР" відновлення дієздатності виборчих систем "республік".

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті