У "ЛНР" запускають "штаб" для проведення "референдуму" про входження до росії

Окупанти з квазіутворення "ЛНР" оголосили про створення в Луганську так званого "громадського штабу", який займеться проведенням "референдуму" про входження псевдореспубліки до складу росії. Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ 15 липня.

Сепаратисти заявили, що входження "ЛНР" до складу росії - це те, на що є запит "серед простих громадян". При цьому жодних, навіть орієнтовних, дат проведення референдуму члени так званої "громадської палати" не назвали.

Голова міжнародного комітету Держдуми, лідер ЛДПР Леонід Слуцький заявив, що приєднання окупованих територій Донецької, Луганської та Херсонської областей до росії може відбутися одночасно в липні.

Раніше також повідомлялося, що ЦВК РФ обговорить з окупантами "ДНР" та "ЛНР" відновлення дієздатності виборчих систем "республік".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті