В "ЛНР" батьки дітей, хворих на діабет, змушені судитись, щоб отримати необхідні ліки

Мешканці так званої "ЛНР" змушені судитись, щоб отримати ліки для дітей, хворих на діабет. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 20 червня. 

"В Україні хворі на діабет отримують необхідні ліки та засоби за державною програмою. У так званій "ЛНР" - судяться за ці препарати", - написав Лисогор.

Він утончив, що в Антрацитівському районі батьки сімох дітей з інвалідністю, які потребують постійного використання спецвиробів медичного призначення, лише за спрямованою на "мінздрав ЛНР" судовою вимогою одержали тест-смужки для вимірювання рівня глюкози у крові. 

Раніше повідомлялось, що на окупованій Луганщині батьків змушують писати пояснювальні, якщо дитина потрапляє у лікарню з травмою.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті