На окупованій Луганщині батьків змушують писати пояснювальні, якщо дитина потрапляє у лікарню з травмою

У лікарні окупованого Старобільська батьків дітей, які звертаються з переломом чи іншою травмою, змушують писати пояснювальні. Про це "ОстроВу" розповіла мешканка одного з сіл Старобільського району 14 червня.

"Мій 11-річний племінник був у гостях у діда, впав там і поламав руку. Батько автівкою відвіз його у лікарню у Старобільськ. І там батька змусили не просто розповісти, що трапилось, а написати про це пояснювальну записку", - розповідає джерело.

Дізнавшись, що дитина зламала руку, перебуваючи в діда, "чиновники" від окупаційної медицини змусили чоловіка з'їздити за дідом у село, щоб той також написав пояснювальну. І тільки після цого наклали дитині гіпс.

Раніше повідомлялося, що в Довжанську в "ЛНР" 11-річна дівчинка загорілася від вугільної печі та впала в кому: тато виводив вошей бензином.

Раніше також повідомлялося, що від опіків у лікарні Ростова померла 11-річна дівчинка, якій тато лікував бензином педикульоз в окупованому Довжанську Луганської області.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті