В лікарні Німеччини помер 18-річний український баскетболіст Артем Козаченко, поранений внаслідок нападу

18-річний український баскетболіст Артем Козаченко, поранений внаслідок нападу в Німеччині, помер у лікарні, - пише ТГК Укрінформа.

Артем дістав порання під час нападу на нього і його друга Володимира Єрмакова в Дюссельдорфі і потрапив до реанімації. Останнім часом його стан погіршився.

Нагадаємо, що  раніше у Дюссельдорфі внаслідок нападу загинув 17-річний український баскетболіст.

Як зазначає Федерація баскетболу Києва, на Володимира Єрмакова і його друга Артема Козаченка, які виступали за молодіжну команду "ART Giants" (U-19) з Дюссельдорфа, напали з ножами на вулиці – «просто за те, що вони – українці». На місці злочину були свідки, місцева поліція веде справу є затримані.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті