У Києві затримано та взято під варту ексголову Куп'янської РДА, яка співпрацювала з окупантами

Правоохоронці затримали у Києві колишню голову Куп'янської райдержадміністрації Харківської області, яка під час окупації району підтримала загарбників. Про це повідомляє прес-центр СБУ 8 грудня.

"За це ворог призначив її до лав керівного складу місцевого окупаційного органу. Там вона була "заступником керівника" Курилівського товариства", - йдеться у повідомленні.

За інформацією спецслужби, на цій посаді жінка сприяла поширенню окупаційного режиму та залученню місцевих мешканців до дій на користь країни-агресора.

Крім того, вона брала участь у підготовці псевдореферендуму на захоплених територіях Харківської області.

Після звільнення регіону жінка втекла до Києва, де намагалася оформити документи як переселенка зі Сходу України та після цього виїхати до Євросоюзу. Але це їй не вдалось. Правоохоронці встановили її місцезнаходження та затримали.

Наразі затриману повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Їй обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті