У Києві маріупольський театр показав виставу "Обличчя кольору війна" (ФОТО)

Вистава "Обличчя кольору війна" маріупольського театру "Conception"пройшла 29 липня у київському Театрі на Подолі, - повідомляє кореспондент "ОстроВа".

Це документальна вистава, заснована на реальних історіях акторів маріупольського театру "Conception" про виживання в окупованому Маріуполі.


Герої - це люди різні за характером, темпераментом і віком. Кожен з них по своєму переживає і рефлексує на ті страшні події, що відбувалися у їхньому рідному місті. На сцені декорацїї підвалу, у якому вони намагаються вижити і допомогти один одному. Біль, відчай і страх є у кожному з них, але незламність і віра у життя тримає їх у найважчі часи.

"Важливо, щоб трагічні події Маріуполя залишалися не лише у нашій пам’яті та серці, але й були розказані усьому світу. Ця вистава є таким свідченням. Вона замальовує ті жахи, що пережили маріупольці. У ній актори не грають ролі, а проживають події. Адже, на жаль, це не вигадана історія. Саме мистецтво допоможе зберегти пам'ять для того, щоб ті трагічні події ніколи не були забуті", - зазначив мер Маріуполя Вадим Бойченко, який був на київському показі вистави.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті