В Курахово через обвал даху на ТЕС загинула людна, ще трьох працівників поранено

Одна людина загинула та три дістали поранень внаслідок обвалу даху на Курахівській теплоелектростанції в Донецькій області. Про це 8 липня повідомляє Міністерство енергетики.

"На ТЕС у Донецькій області, яка неодноразово зазнавала ворожих обстрілів, стався нещасний випадок – впав дах котлотурбінного цеху, через що персонал аварійно відключив енергоблоки. Одна людина загинула, двоє вважаються зниклими, троє дістали травми та відправлені до лікарні", - йдеться у повідомленні.

За інформацією Донецької прокуратури, під завалами можуть перебувати ще двоє людей.

В прес-службі зазначили, що за попередніми даними, дах обвалився внаслідок минулих атак росії на це підприємство. Нині перевіряється факт допуску працівників до роботи в аварійних умовах.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті