В Криму російські окупанти влаштували обшук у делегата Курултаю Юнусова

В оккупованому Криму силовики РФ прийшли з обшуками до кримськотатарського активіста, делегата Курултаю Леммара Юнусова з приводу підриву залізниці. Про це повідомляє громадське об'єднання "Кримська солідарність" на своїй сторінці у ФБ.

"Сьогодні вранці з обшуком прийшли до делегата Курултаю Леммара Юнусова. Кримськотатарський активіст проживає в селі Урожайне Сімферопольського району Криму", - йдеться у повідомленні.

Вони додали, що о 7.45 ранку співробітники ФСБ залишили будинок Юнусова. Обшук у будинку кримського татарина спецслужба мотивувала ушкодженням залізниці у Бахчисарайському районі. Ніхто із членів родини не затриманий.

«У всі кімнати не заходили, поверхово всі переглянули, запитання ставили щодо вибуху залізниці. Шукали супутні предмети. Я сказав усе, що ви знайдете, це те, що ви самі принесли. Вони кажуть: "Хочете, самі нас обшукайте". Я говорю — клоунами не будьте. Ніхто вас не обшукуватиме. Обшукувати прийшли ви. За годину впоралися, дуже швидко. Попросили, щоби ніхто не підходив, ніхто не під'їжджав. Нічого вони не виявили», – прокоментував обшуки сам Леммар Юнусов.

Раніши повідомлялося, що 24 лютого у Бахчисарайському районі окупованого Крима невідомі пошкодили залізничне полотно.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті