В Криму окупанти встановлюють додаткові камери стеження - хочуть боротися з партизанами

Окупанти встановлюють додаткові камери стеження в Криму для боротьби з партизанами. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 17 квітня.

"До уваги українського підпілля в Криму: стало відомо, що ворог почав встановлювати камери стеження вздовж залізниці, аби протидіяти диверсіям, – сказано в повідомленні. – Це стало реакцією на успішні дії місцевих партизан, зокрема з руху "Атеш".

Уточнюється, що, зокрема, наприкінці лютого невідомі герої підірвали колію в Бахчисарайському районі, в результаті рух по колії було припинено. Окупанти спочатку замовчували подію, а потім намагались пояснити пошкодження нібито "проходженням важковоза".

Зазначається, що також окупанти посилили перевірки "нелояльного населення".

Раніше з посиланням на рух "Атеш" повідомлялось, що окупанти в Сімферополі посилюють прослуховування.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті