Окупанти в Сімферополі посилюють прослуховування

Окупаційна "влада" Криму посилює прослуховування в Сімферополі. Про це повідомив Телеграм-канал військового руху українців і кримських татар "Атеш" 23 березня.

"Агент "Атеш" передав інформацію, що на будівлі росгвардії встановлюють обладнання для прослуховування кримчан, – сказано в повідомленні. –  Окупанти не довіряють жителям Криму, бо знають, що вони не підтримують увесь той морок, який рашисти влаштували в Україні та в Криму. На фото видно, що росіяни встановили штирові антени КВ діапазону і штирі GP. Координати: 44.940148, 34.091921".

Раніше повідомлялося, що кримські партизани пропонують будівельникам іти на роботу до окупантів і фіксувати зведення оборонних об'єктів.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті