У кремлі виключили виведення військ РФ з України на Різдво

Речник російського диктатора Дмитро Пєсков виключив можливість виведення окупаційних військ з України на Різдво. Про це 13 грудня повідомляють російські ЗМІ.

"Про те, що росія може розпочати виведення військ з України до кінця поточного року, не може бути й мови", - сказав Пєсков.

Також спікер путіна заявив, що Україні варто "прийняти ті реалії, які склалися за цей час". Таким чином, він натякнув на "нові суб'єкти", які з'явилися у РФ.

"З'явилися вони в результаті референдумів, що пройшли на цих територіях... Без урахування цих нових реалій будь-яке просування вперед неможливе", - додав у свою заяву порцію абсурду Пєсков.

Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський запропонував росіянам розпочати виведення військ із України на Різдво.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті