В Івано-Франківську для переселенців із Луганщини провели тренінг із тактичної медицини

В Івано-Франківську для вимушених переселенців провели тренінг із тактичної медицини. Про це 27 березня в Telegram повідомили представники Луганської ОВА.

"У Франківському гуманітарному хабі для вимушених переселенців провели тренінг із тактичної медицини. Організаторами заходу виступили Сєвєродонецька районна військова адміністрація, волонтерка Ольга Жидкова, а також лікарка-травматологиня Оксана Мироненко та інструктор із надання домедичної, медичної допомоги Юрій Вовк", - повідомили чиновники.

Учасники тренінгу відпрацювали сценарії надання невідкладної медичної допомоги в умовах воєнного стану. Зокрема, інструктори зосередилися на вдосконаленні процесу накладення турнікета. Зазначається, що Юрій Вовк володіє навичками з надання допомоги за алгоритмами STB, TCCC та ATLS.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Київській області відкрили чергове модульне містечко для тих, хто втратив житло.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті