В Іспанії заарештували два українські судна, які намагалися передати росії

В Іспанії заарештували два українські судна, які намагалися передати російській держкорпорації "ВЕБ.РФ". Про це 15 лютого повідомила прес-служба Офісу генпрокурора.

"Злочинна група передала в оренду компанії РФ два українські рибальські судна. Надалі вони намагалися передати їх. З цією метою посадовці держпідприємств найняли екіпаж з громадян РФ і перегнали судна в іспанський порт Лас-Пальмас", - повідомили в ОГП.

За даними слідства, до складу групи увійшли посадові особи державних підприємств воднотранспортної галузі. Вони почали змову з громадянами РФ і планували передати траулери на користь державної корпорації розвитку "ВЕБ РФ" нібито за борги України перед РФ. Зокрема, як сплату фіктивного боргу за накладання Україною арештів на російські активи "дочки" "ВЕБ.РФ" - Промінвестбанку.

Загальна вартість цих судів орієнтовно становить 10,2 мільйона доларів.

Правоохоронці провели низку обшуків, слідчі дії продовжуються, пояснили в ОГП. Наразі спільно з правоохоронними органами Королівства Іспанії вживаються заходи щодо недопущення заволодіння РФ цими судами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що яхту Медведчука, яку заарештували у Хорватії, продадуть з аукціону та передадуть гроші Україні.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті