В Ірані офіційно підтвердили загибель 9 осіб, включно з президентом країни

Влада Ірану офіційно підтвердила, що внаслідок аварії гелікоптера загинули президент країни Ебрахім Раїсі та ще 8 осіб, одну з яких не впізнано. Про це пише іранське видання SabrenNews і Телеграм-канал AZfront 20 травня.

"Дев'ятеро людей загинули внаслідок аварії вертольота президента Ірану", - ідеться в повідомленні. 

Зазначають, що це:

- президент Ірану Раїсі;

- глава МЗС Абдоллахіян; 

- представник Верховного лідера в провінції Східний Азербайджан Хашим; 

- губернатор провінції Східний Азербайджан Рахматі;

- керівник служби безпеки президента Ірану Мусаві;

- пілот вертольота Мустафаві;

- помічник пілота Дар'янош;

- відповідальний за техобслуговування вертольота Кадім;

- одна людина, особу якої не впізнали.

Глава іранського Червоного Півмісяця повідомив, що "всі тіла загиблих направлено з місця катастрофи в місто Тебріз".

Зазначається, що пошукова операція на місці аварії офіційно завершена.

Кадри евакуації тіла президента Ірану Раїсі рятувальниками Червоного Півмісяця в районі катастрофи гелікоптера опублікувало іранське інформагентство Irna.

Раніше з посиланням на чиновників Ірану повідомлялося про загибель президента Ебрахіма Раїсі: "Ознак життя пасажирів не виявлено, всі пасажири вертольота прийняли мученицьку смерть".

Статті

Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Всі статті