"Ознак життя пасажирів не виявлено, усі пасажири вертольота прийняли мученицьку смерть" - чиновники Ірану про загибель президента Раїсі

Голова іранського товариства Червоного Півмісяця Пір Хосейн Коліванд заявив, що "ознак життя пасажирів гелікоптера (який зазнав аварії з президентом Ірану Ебрахімом Раїсі на борту. - "ОстроВ") не виявлено" станом на 6:00 20 травня.

Про "мученицьку смерть" усіх пасажирів пізніше повідомив іранський Корпус вартових Ісламської революції.  

"Виявивши місцезнаходження вертольота, що розбився, рятувальники дісталися до останків вертольота. Жодних ознак живих пасажирів виявлено не було", - цитує главу іранського товариства Червоного Півмісяця ЗМІ Ірану, а також Телеграм-канал AZfront.

"Усі пасажири вертольота прийняли мученицьку смерть", - повідомив пізніше ТГ-канал іранського Корпусу вартових Ісламської революції (КВІР), пише AZfront.

Пасажирами вертольота були президент Ірану Ебрахім Раїсі, міністр закордонних справ Хосейн Амір Абдоллахіян, губернатор іранської провінції Східний Азербайджан Малік Рахметі та аятола провінції Тебріз Алі Хашим.

Раніше повідомлялося, що вертоліт із президентом Ірану на борту здійснив жорстку посадку біля кордону з Азербайджаном

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті