В Індії Лаврова підняли на сміх після заяви, що росія намагається зупинити війну проти України

В Індії під час виступу на конференції в Нью-Делі міністра закордонних справ росії Лаврова висміяли через слова про те, що РФ намагається зупинити війну. Відповідне відео з'явилося у мережі 3 березня.

"Війна, яку ми намагаємось зупинити, яка була розв'язана проти нас за допомогою українського народу, безумовно, вплинула на Росію, у тому числі на енергетичну політику", - заявив Лавров.

Однак зал почав сміятися вже після слів глави МЗС РФ про те, що проти росії розв'язали війну. В результаті Лавров закінчував свій спіч під смішки.

Зазначимо, що міністр закордонних справ росії прибув до Індії для участі у конференції "Raisina Dialogue".

Нагадаємо, раніше Лавров зізнався, що напасти на Україну путіну "порадили" Іван Грозний, Петро І та Катерина Велика.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті