В Індії Лаврова підняли на сміх після заяви, що росія намагається зупинити війну проти України

В Індії під час виступу на конференції в Нью-Делі міністра закордонних справ росії Лаврова висміяли через слова про те, що РФ намагається зупинити війну. Відповідне відео з'явилося у мережі 3 березня.

"Війна, яку ми намагаємось зупинити, яка була розв'язана проти нас за допомогою українського народу, безумовно, вплинула на Росію, у тому числі на енергетичну політику", - заявив Лавров.

Однак зал почав сміятися вже після слів глави МЗС РФ про те, що проти росії розв'язали війну. В результаті Лавров закінчував свій спіч під смішки.

Зазначимо, що міністр закордонних справ росії прибув до Індії для участі у конференції "Raisina Dialogue".

Нагадаємо, раніше Лавров зізнався, що напасти на Україну путіну "порадили" Іван Грозний, Петро І та Катерина Велика.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті