На Херсонщині запрацювали ще дві базові станції мобільного оператора

У Херсонській області відновлено роботу ще двох базових станцій мобільного оператора Vodafone 3 січня. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич у своєму Телеграм-каналі 4 січня.

"Фахівці Vodafone відновили роботу 2 базових станцій: у Корабельному районі Херсона та у селищі Велика Олександрівка Бериславського району, – сказано в повідомленні. – Нині на звільненій Херсонщині працює 193 базові та 2 пересувні станції".

Уточнюється, що, крім цього, для відновлення світла на Херсонщині працює 26 бригад – це 106 робітників та 37 одиниць техніки.

"Минулої доби бригади працювали на лініях, що живлять Берислав, Архангельське, Мар’янське, Любимівку, Велику Олександрівку, Херсон та Благодатне", – написав Янушевич.

Раніше повідомлялось, що рашисти за добу 71 раз обстріляли територію Херсонщини.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті