На Херсонщині запрацювали ще дві базові станції мобільного оператора

У Херсонській області відновлено роботу ще двох базових станцій мобільного оператора Vodafone 3 січня. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич у своєму Телеграм-каналі 4 січня.

"Фахівці Vodafone відновили роботу 2 базових станцій: у Корабельному районі Херсона та у селищі Велика Олександрівка Бериславського району, – сказано в повідомленні. – Нині на звільненій Херсонщині працює 193 базові та 2 пересувні станції".

Уточнюється, що, крім цього, для відновлення світла на Херсонщині працює 26 бригад – це 106 робітників та 37 одиниць техніки.

"Минулої доби бригади працювали на лініях, що живлять Берислав, Архангельське, Мар’янське, Любимівку, Велику Олександрівку, Херсон та Благодатне", – написав Янушевич.

Раніше повідомлялось, що рашисти за добу 71 раз обстріляли територію Херсонщини.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті