У Харкові головну новорічну ялинку встановили на станції метро

Харківський міський голова Ігор Терехов заявив, що під час війни встановлювати новорічну ялинку у місті на майдані Свободи, як це було завжди, недоречно, тому її розмістили на станції метро, - повідомляє 7 грудня міськрада.

«Йде війна, і встановлювати ялинку на майдані Свободи, як ми це робили завжди, недоречно. Тому ми встановили її в метрополітені. Це безпечно», - підкреслив мер.

Новорічну ялинку встановили сьогодні, 7 грудня, на ст. м. «Університет», її висота становить 5,5 м.

За словами мера, саме у метро відбудуться новорічні заходи для дітей, а також невеликий концерт. Вхід - безкоштовний.

Як повідомлялося, у столиці на Різдвяні свята встановлять ялинку незламності, на яку розмістять тисячу жовто-блакитних куль, 500 голубів миру та енергоощадні гірлянди, а також поряд можна буде підзарядити гаджети.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Всі статті