В ГУР підтвердили свою причетність до наймасовішої атаки дронів на росію - ЗМІ

Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України підтвердило свою причетність до наймасовішої атаки дронів по різних областях росії у ніч проти 26 листопада. Про це з посиланням на власні джерела пише obozrevatel 26 листопада.  

"У Головному управлінні розвідки Міноборони України підтвердили причетність до наймасовішої атаки дронів по росії", - пише видання.

Зазначається, що влада РФ повідомила про 11 знищених дронів над територією Московської, Тульської, Калузької та Брянської областей. За попередніми даними, безпілотники атакували територію росії у кілька хвиль. Перші БПЛА полетіли на російські міста у ніч проти 26 листопада, а вже близько 8:30 ранку в деяких російських містах також заявили про атаку.

О 4:25 у Москві Сергій Собянін заявив про наліт українських БПЛА. На деякий час роботу припиняли столичні аеропорти "Домодєдово" та "Внуково".

Ще кілька дронів нібито знищено силами ППО у Брянській та Калузької областях. Потерпілих та руйнувань також немає. Три дрони знищені в небі над Тулою. Один із них втратив управління після успішної роботи ППО і врізався у житлову багатоповерхівку. Постраждала одна людина - у неї діагностували легке різане поранення стопи. О 5 ранку мер Москви повідомив, що БПЛА також збили у Подільському міському окрузі. Також ще один дрон помітили у Раменському міському окрузі. Він летів у бік Москви. 

Раніше повідомлялось, що безпілотник влучив у багатоповерхівку у російській Тулі. Місцевий губернатор заявив, що це робота ППО.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті