У держдумі РФ повідомили, що відстрочення від мобілізації для батьків трьох дітей скасовано

У росії повідомили про відміну відстрочки від мобілізації для батьків із трьома дітьми, яка надавалася директивою Генштабу. Про це заявили депутат Держдуми Ніна Останіна та військком Забайкалля Юрій Шувалов, - пише Forbes.ru.

Зокрема, депутат держдуми від КПРФ Ніна Останіна у своєму Telegram-каналі з посиланням на члена Ради з прав людини Ірину Кіркору розповіла про відміну пункту директиви Генштабу Збройних сил Росії від 4 жовтня 2022 року про відстрочку при проведенні часткової мобілізації батьків для багатодітних сімей. За словами Кіркори, про те, що відповідний документ був направлений у військкомати наприкінці грудня минулого року, підтвердив їй представник російського Генштабу.

Про те, що Генштаб РФ скасував раніше ухвалене рішення про право на відстрочку від військової служби для багатодітних мобілізованих, повідомив також військовий комісар Забайкальського краю Юрій Шувалов. «Рішення щодо надання відстрочки багатодітним батькам скасовано начальником Генерального штабу рішенням від 21 грудня. Документ від 4 жовтня скасовано повністю», - заявив Шувалов.

Як повідомлялося, у росії у весняний призов-2023 до військкоматів можуть вирушити громадяни віком від 18 до 30 років.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті