У Німеччині відновили 16 БМП Marder для ЗСУ, але відправити їх до України не можуть

Німецька компанія Rheinmetall відновила 16 бойових машин піхоти Marder для України, але поставки почати поки неможливо через перешкоди з боку Берліна. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ARD 13 вересня.

Відзначається, що Rheinmetall відновила 16 БМП за свій рахунок, але федеральний уряд не видає ліцензію для їх експорту в Україну.

Незважаючи на перешкоди з боку Берліна, компанія продовжує відновлювати ще 14 БМП Marder, які потенційно можуть бути передані українським військовим. Всього фахівці можуть відремонтувати близько 70 одиниць подібної техніки зі старих запасів.

Нагадаємо, раніше Німеччина не виключала провалу так званих кругових поставок танків для України, домовленості про які були досягнуті з Польщею, і вирішила зайнятися пошуками альтернатив.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Всі статті