Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
У німецькому Гамбурзі суд оштрафував чоловіка на 4 тисячі євро за розміщення символу Z на задньому склі свого автомобіля. Про це 25 жовтня повідомляє Spiegel.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"На думку суду, це означає схвалення війни в Україні, яка є загарбницькою війною у розумінні Міжнародного кримінального кодексу, на додаток до демонстрації солідарності з росією", - заявив речник окружного суду Гамбурга.
Суд визнав 62-річного водія винним у потуранні кримінальним злочинам. Сам чоловік не заперечував, що прикріпив до свого автомобіля білий аркуш паперу формату А4 із синьою буквою Z. При цьому німці зазначають, що російські окупанти використовують букву Z на своїй військовій техніці. Також зустрічаються літери V та O.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Німеччині поліція розслідує підпал гуртожитку для українських біженців.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту