У Німеччині розслідують підпал гуртожитку для українських біженців

У муніципалітеті Грос-Штремкендорф у Німеччині поліція розслідує підпал гуртожитку для українських біженців. Про це 20 жовтня повідомляє Spiegel.

Журналісти повідомляють, що поліцейські як основна версія розглядає саме підпал. Зазначається, що будинок гуртожитку вигорів практично повністю і збереглися лише зовнішні стіни.

На щастя, усі 14 розміщених у гуртожитку людей не постраждали, оскільки встигли вчасно залишити приміщення. При цьому в день інциденту поліцейські вже приїжджали до цього гуртожитку – тоді невідомі намалювали свастику на табличці з назвою готелю.

"Спираючись у тому числі на свій багаторічний досвід роботи пожежникам, я зараз припускаю, що пожежа була влаштована навмисно", - повідомив голова адміністрації округу Тіно Шоман.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що статус захисту для українських біженців у ЄС продовжать.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті