У Європі не буде стабільності, поки путін залишається при владі - Зеленський

У Європі не буде стабільності, доки російський диктатор залишатиметься при владі. Про це 25 вересня в інтерв'ю CBS заявив Володимир Зеленський.

"Ні. Мені нема чого додати. Моя думка: ні. Ми це спостерігаємо роками, стабільності не бачимо", – заявив президент України.

Зеленський також нагадав про наслідки, з якими світ зіткнувся через пандемію COVID-19. Нині ж такі кризи росія прагне створювати штучно.

"Вони дуже відкрито обговорюють загрози для решти світу. Вони почали загрожувати нам ядерною зброєю. Чи світ залежатиме від однієї країни чи однієї людини? Світ має ухвалити рішення. Ми прийняли рішення. Ми не будемо залежати від однієї людини, яка не є громадянином нашої" країни", – додав Зеленський.

Нагадаємо, що в рамках цього інтерв'ю Володимир Зеленський також сказав, що не вважає ядерні загрози путіна блефом.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті