В ексголови Верховного суду Князєва знайшли ще півмільйона доларів

Під час обшуків у колишнього голови Верховного суду Всеволода Князєва знайшли ще півмільйона доларів. Про це 23 травня повідомила пресслужба НАБУ.

"НАБУ і САП під час обшуку вилучили велику суму готівки майже в півмільйона доларів США, приховану учасниками злочину у справі за підозрою голови Верховного суду. Наразі НАБУ та САП досліджують джерело походження та приналежність цих коштів", - ідеться в повідомленні.

Сам обшук правоохоронці провели 22 травня в рамках досудового розслідування хабара у 2,7 мільйона доларів колишньому голові Верховного суду від адвоката. Гроші передавали Князєву в обмін на рішення на користь одного з українських бізнесменів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що екс-голову Верховного Суду Князєва заарештували під заставу в 107 мільйонів гривень.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті