В ексголови Верховного суду Князєва знайшли ще півмільйона доларів

Під час обшуків у колишнього голови Верховного суду Всеволода Князєва знайшли ще півмільйона доларів. Про це 23 травня повідомила пресслужба НАБУ.

"НАБУ і САП під час обшуку вилучили велику суму готівки майже в півмільйона доларів США, приховану учасниками злочину у справі за підозрою голови Верховного суду. Наразі НАБУ та САП досліджують джерело походження та приналежність цих коштів", - ідеться в повідомленні.

Сам обшук правоохоронці провели 22 травня в рамках досудового розслідування хабара у 2,7 мільйона доларів колишньому голові Верховного суду від адвоката. Гроші передавали Князєву в обмін на рішення на користь одного з українських бізнесменів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що екс-голову Верховного Суду Князєва заарештували під заставу в 107 мільйонів гривень.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті