В Джанкойському районі окупованого Криму пролунав такий вибух, що "шибки тремтіли в сусідньому районі"

Потужний вибух пролунав у Джанкойському районі окупованого Криму близько 15:00 13 лютого. Про це повідомили Телеграм-канал "Кримський вітер" і моніторингові Телеграм-канали.

"Підписник повідомляє про гучний вибух у Джанкойському районі. Від цього ж вибуху тремтіли шибки в Красногвардійському районі. Що і де вибухнуло, поки незрозуміло", - пише "Кримський вітер".

"В. о. Джанкой/р-н, Крим - потужний вибух", - пише Телеграм-канал "Карта повітряних тривог. Вибухи. Ракети" о 15:09.

Раніше повідомлялося, що 31 січня вибухи пролунали в кількох районах Криму: Сімферополь, Севастополь, Саки, Феодосія... Кримський міст було перекрито.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті