В Донецькій області з початку повномасштабного вторгнення росії загинули 14 співробітників Нацполіції

В Донецькій області з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну загинули 14 співробітників ГУ Нацполіції та 48 отримали поранення. Про це повідомив інженер Поліції охорони Донецької області, старший лейтенант поліції Ігор Ляшов на брифінгу, - повідомляє Укрінформ.

«Після повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України, на жаль, у нас є і загиблі, і поранені. Всього загинуло 14 співробітників Головного управління та отримали поранення 48 чоловік особового складу», - сказав Ляшов.

Як повідомлялося, в Донецькій області, яка контролюється українською владою, на початок вересня 2023 року проживало понад 522 тис. людей. Співпрацівники Національної поліції продовжують нести свою службу на території регіону, беруть участь в евакуації населення, фіксують злочини російських загарбників при обстрілах, всебічно допомагають людям виживати під час війни, тощо.

Донеччина постійно перебуває під обстрілами російських військ, щодня ворог убиває та травмує цивільних жителів, руйнує інфраструктурні об'єкти.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті