У Донецьку без опалення залишилися понад 70 житлових будинків, 3 школи, 2 дитсадки та лікарня

В окупованому Донецьку сьогодні, 11 грудня, внаслідок перебоїв електроенергії зупинено роботу 3 котелень, - повідомляють у місцевих пабліках.

Комунальна аварія торкнулася жителів Ленінського району.

«У Ленінському районі Донецька без опалення залишаються 71 житловий будинок, 3 школи, 2 дитячих садки, 1 лікарня, 3 об'єкти соціальної сфери», - ідеться в повідомленні.

Крім того, у місті тривають проблеми з водопостачанням.

«Донеччани, погані новини від комунальників. Сьогодні воду дадуть на пару годин пізніше і слабким напором через ремонт магістрального трубопроводу. Тож прання доведеться відкласти», - іронізують у донецьких соцмережах.

Як повідомлялося, в окупованому Єнакієвому воду місцевим жителям дають один раз на чотири дні на кілька годин. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Всі статті