В "ДНР" хочуть відновити підірваний міст між Ясинуватою та Горлівкою

У квазіутворенні "ДНР" шукають підрядників для відновлення зруйнованого моста між Ясинуватою та Горлівкою. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ 29 листопада.

"Цей міст знаходиться на нашому балансі, він відноситься до республіканського „Автодору“. Але я знаю, що зараз там шукають підрядника та все інше. Поки що з точки зору безпеки складно виконувати роботи. Однак питання щодо його відновлення обговорюється", - цитується "голова Ясинуватського муніципального округу" Дмитро Шевченко.

За його словами, наразі виїзд на трасу зробили в обхід мосту .

Нагадаємо, що шляхопровід на перегоні Скотувата — Ясинувата було зруйновано обстрілом 12 жовтня.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті