Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Державний департамент США схвалив можливий продаж Україні комплектів Joint Direct Attack Munition – Extended Range (JDAM-ER) та пов’язаного обладнання в межах програми Foreign Military Sales (FMS). Орієнтовна загальна вартість угоди становить 373,6 мільйона доларів США", - повідомило Посольство США в Україні в Телеграм 6 травня.
JDAM-ER - це американський комплект обладнання, який перетворює звичайні "тупі" авіабомби на високоточні крилаті боєприпаси збільшеної дальності (понад 70 км). Завдяки GPS/INS-наведенню та крилам, що розгортаються, вони дозволяють уражати цілі з високою точністю, не входячи в зону дії більшості ППО.
У пресрелізі на сайті Держдепу США йдеться: "Державний департамент США ухвалив рішення про схвалення можливої угоди про продаж військової техніки за кордон уряду України, що стосується боєприпасів типу "Joint Direct Attack Munitions" (JDAM) з збільшеною дальністю та супутнім обладнанням. Загальна вартість угоди оцінюється у 373,6 млн доларів".
Зазначається, що Уряд України подав запит на придбання 1200 комплектів хвостових частин для боєприпасів спільного прямого удару (JDAM) KMU-572 та 332 комплектів хвостових частин для боєприпасів JDAM KMU-556.
Крім того, в пакет для продажу будуть включені такі позиції, що не належать до MDE: системи детонаторів FMU-139; обладнання для підтримки JDAM; запасні та ремонтні частини, витратні матеріали та аксесуари, а також підтримка з ремонту та повернення; програмне забезпечення для озброєння та обладнання для підтримки; секретні та несекретні публікації та технічна документація; транспортна підтримка; дослідження та опитування; інженерні, технічні та логістичні послуги уряду США та підрядників; а також інші пов’язані елементи логістичної та програмної підтримки.
Раніше повідомлялось, що Іспанія виділяє Україні мільярд євро на зброю.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту