У Чехії збирають підписи під петицією з пропозицією відключити світло та воду посольству РФ

У Чехії збирають підписи під петицією з пропозицією відключити електроенергію та водопостачання у празьких будинках, де розташовується посольство росії. Про це повідомляє "Чеське радіо".

Зазначається, що петиція, що з'явилася 29 листопада, зібрала вже понад 11 000 підписів.

«Уже кілька тижнів українські міста та села стикаються з безпрецедентними ракетними атаками з боку Росії. Їхньою метою насамперед стають електростанції, ТЕЦ та станції водопостачання… Росія, очевидно, намагається зламати Україну за допомогою темряви та холоду. Враховуючи найвищі моральні принципи, ми просимо, щоб відповідні державні та приватні постачальники енергії дали російським дипломатам у Празі можливість випробувати їхні власні ліки», – йдеться у тексті петиції.

Зазначається, що ініціатором збору підписів від імені ініціативи «Подарунок для Путіна» («Зброя для України», zbraneproukrajinu.cz) виступив Мартін Ондрачек.

Як повідомлялося, у Чехії хочуть продовжити українським біженцям візи тимчасового захисту до березня 2024 року.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті