У Бурятії в одній зі шкіл поліція хоче взяти ДНК у всіх хлопчиків – шукають "злочинця", який розмалював фото ветеранів

Слідчі в Бурятії хочуть взяти ДНК у всіх хлопчиків та юнаків однієї зі шкіл Улан-Уде з метою виявити "злочинців", які розмалювали фломастером портрети ветеранів у міському сквері. Про це пишуть регіональні ЗМІ.

Наголошується, що хулігани зафарбували чорною фарбою фотографії ветеранів Другої світової війни. Слідство вийшло на школу поряд зі сквером, тому що її учні мають схожі на "зброю злочину" фломастери.

Слідчий відділ надіслав до школи листа з проханням батьків дати згоду на отримання ДНК дітей. Згоду просять лише у батьків хлопчиків, бо знайдені на місці злочину ДНК належать чоловічому генотипу. Проте дорослі, мабуть, розуміючи серйозність покарання у разі, якщо винними виявляться їхні діти, здебільшого відмовляються.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті