У боях за Соледар поранено українського актора Дмитра Лінартовича (ВІДЕО)

На Донеччині в боях за Соледар тяжко поранено актора театру, кіно та дубляжу, військовослужбовця-розвідника ЗСУ Дмитра Лінартовича. Про це пишуть у соцмережах із розміщенням відповідного відео і цю інформацію підтверджують на ФБ-сторінці фільму "Обмін", у якому Лінартович зіграв одну з головних ролей.

"Дмитро Лінартович - виконавець ролі «Моцарт». Друзі! Наш Дмитро отримав важке поранення в боях за Соледар. Розвідник 46 ОДШБ. Потрібна допомога... Прохання не дуже його турбувати - важка контузія. Всі питання що до стану з‘ясувати можна у батька - Костянтина Лінартовича", - йдеться у повідомленні.

На відео поранений український захисник Лінартович каже, що українці на своїй землі, ЗСУ перемагають і ніхто не зламає наших воїнів.

Нагадаємо, що Дмитро Лінартович озвучував багато популярних фільмів, зокрема "Капітана Америку" (Кріса Еванса) у серії фільмів Marvel. Він зірка фільмів "Той Хто Пройшов Крізь Вогонь", "Толока", "Гетьман" та "Обмін",  пішов добровольцем на фронт у лютому 2022 року. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті