У боях за Соледар поранено українського актора Дмитра Лінартовича (ВІДЕО)

На Донеччині в боях за Соледар тяжко поранено актора театру, кіно та дубляжу, військовослужбовця-розвідника ЗСУ Дмитра Лінартовича. Про це пишуть у соцмережах із розміщенням відповідного відео і цю інформацію підтверджують на ФБ-сторінці фільму "Обмін", у якому Лінартович зіграв одну з головних ролей.

"Дмитро Лінартович - виконавець ролі «Моцарт». Друзі! Наш Дмитро отримав важке поранення в боях за Соледар. Розвідник 46 ОДШБ. Потрібна допомога... Прохання не дуже його турбувати - важка контузія. Всі питання що до стану з‘ясувати можна у батька - Костянтина Лінартовича", - йдеться у повідомленні.

На відео поранений український захисник Лінартович каже, що українці на своїй землі, ЗСУ перемагають і ніхто не зламає наших воїнів.

Нагадаємо, що Дмитро Лінартович озвучував багато популярних фільмів, зокрема "Капітана Америку" (Кріса Еванса) у серії фільмів Marvel. Він зірка фільмів "Той Хто Пройшов Крізь Вогонь", "Толока", "Гетьман" та "Обмін",  пішов добровольцем на фронт у лютому 2022 року. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті