У боях під Бахмутом загинув актор Олександр Снігуровський

На фронті під Бахмутом на Донеччині загинув актор Олександр Снігуровський. Про це 22 грудня у Facebook повідомив Центр ветеранів АТО та їхніх сімей "Поруч".

"Під Бахмутом загинув актор київського театру Олександр Снігуровський. Вічна пам'ять загиблому Захиснику України. Герої не вмирають", - повідомили у Центрі.

Також загибель Снігуровського підтвердив Олексій Арестович, який у 1990-х роках працював у театрі "Чорний квадрат" з актором. За його словами, Снігуровський давно жив у Каліфорнії.

"Під Бахмутом загинув мій друг Олександр Снігуровський. Давно жив у Каліфорнії, переїхавши туди до родини, але після початку війни, закупивши на всі накопичені гроші військове спорядження, приїхавши сюди волонтером, а потім дуже швидко став солдатом", - написав Арестович.

У Снігуровського залишилися дружина та маленький син.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на війні загинув артист ансамблю імені Вірського Сергій Шкварченко.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті