У Білому домі заявили, що Байден майже вилікувався від COVID-19

Президент США, який захворів на коронавірус, майже втратив основні симптоми COVID-19. Про це йдеться у звіті особистого лікаря, оприлюдненому Білим домом 25 липня.

Як повідомляється, за словами лікаря, Байден "добре переносить лікування".

"Минулої ночі президент Байден завершив четвертий повний день лікування препаратом Paxlovid. Зараз його симптоми майже повністю зникли", - йдеться у повідомленні.

Лікар зазначає, що президент має певну залишкову закладеність носа та мінімальну захриплість. У той же час пульс, артеріальний тиск, частота дихання та температура в нормі, легкі чисті.

Нагадаємо, 23 липня стало відомо, що президент США Джо Байден переносить захворювання на коронавірусну інфекцію у легкій формі.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті