В "Азові" показали, як ліквідують окупантів на самокатах на Торецькому напрямку

У 12-й бригаді спеціального призначення «Азов» показали невдалий масований російський штурм із залученням нетипового транспорту. Про це йдеться у повідомленні бригали у ТГ-каналі 22 грудня.

"Знищено 5 одиниць броньованої техніки, 8 одиниць автотранспорту, ліквідовано 63 росіян, а також три покинуті електросамокати — результат невдалого ворожого штурму позицій 12-ої бригади спеціального призначення «Азов»", - йдеться у повідомленні.

Азовці зазначають, що російська піхота щодня намагається будь-якими способами прорватись в глиб оборони і закріпитись в напівзруйнованих забудовах чи підвалах, сховатись в посадках.

"За останні кілька місяців під час масованих штурмів противник втратив значну кількість бронетехніки. Тому сьогодні росіяни вдаються до масового використання легкових автомобілів, баггі та навіть електросамокатів. Усі види російського транспорту, а також їхнє знищення — зафіксовані на відео", - пишуть у бригаді.

"Як і на всій лінії фронту, кількість піхоти ворога на Торецькому напрямку значно переважає. Тому спроби штурмів зупиняються ще на підході росіян до позицій піхоти Сил оборони. Як координують свої дії пілоти, артилеристи та командування 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» — дивіться вже зараз", - прокоментували відео українські захисники.

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті