В Авдіївці окупанти зруйновали ще дві багатоповерхівки та вгатили по будівлі поліції у Торецьку

Війська РФ протягом доби били з авіації, РСЗВ "Град" й артилерії по п’яти населеним пунктам Донецької області, обійшлося без постраждалих. Про це 28 листопада повідомила поліція регіону. 

Під ворожим вогнем перебували міста Авдіївка, Курахове, Сіверськ, Торецьк, а також селище Очеретине. Пошкоджено десять цивільних об’єктів, серед яких житлові будинки, автомобілі, ЛЕП.

Зокрема, російські загарбники, продовжуючи штурмувати Авдіївку, зруйнували обстрілами ще два багатоквартирних будинки у місті.

Торецьк росіяни накрили з артилерії. Пошкоджено три приватних оселі та адмінбудівлю відділу поліції.

Як повідомлялося, біля Авдіївки зі зруйнованого будинку врятували чоловіка, який провів під завалами майже тиждень.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті