Біля Авдіївки зі зруйнованого будинку врятували чоловіка, який провів під завалами майже тиждень

Поліцейські та військові дістали з-під завалів в селі Новокалинове, що поблизу Авдіївки на Донеччині, 44-річного чоловіка, який після влучання російського снаряда в будинок провів під уламками майже тиждень. Про це повідомила поліція регіону.

Врятований чоловік розповів поліцейським, що в момент обстрілу був разом із 39-річним братом.

"За півтори-дві секунди почув кілька вибухів, на мене впали уламки будинку, ймовірно, стеля. Я опинився заблокований… Двоє військових прийшли на допомогу, пояснив їм ситуацію: де я, що над мною висить, на чому воно тримається. Прибрали уламки, і я зміг вилізти, а вони підняли мене під руки", - згадує він.

Бійці вивезли постраждалого та передали екіпажу "Білий Янгол", який доставив його до лікарні. 

Доля брата врятованого чоловіка поки залишається невідомою, адже для продовження розбору завалів будинку потрібна спеціальна техніка.

Як повідомлялося, на Донеччині за добу під російські обстріли потрапили понад 10 населених пунктів.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті