УЗ переходить на нові стандарти сервісу у потягах: що буде у вагонах

"Укрзалізниця" починає поступовий перехід на нові стандарти якісного обслуговування пасажирів у поїздах. Про це повідомляє УЗ у Телеграм.

"У рамках «пілоту» на перших двох поїздах тестуємо наступне:


- мийні засоби нового покоління для внутрішнього миття вагонів - ці вагони мають виглядати зразково;

- замість кускового мила для рук тестуємо якісну піну в зручних автоматичних дозаторах;

- встановили більш зручні тримачі для туалетного паперу та замінили сам папір;

- забезпечили вбиральні одноразовими накладками на унітази;

- додали дозатори паперових рушників", - йдеться у повідомлені.

Також повідомляється, що у рамках пілоту ми запропонуємо пасажирам скористатися гігієнічними наборами з одноразовими капцями, вологими та сухими серветками, зубною щіткою та пастою, гребінцем для волосся. Все це пасажири плацкартних та купейних вагонів зможуть придбати у провідника, а для пасажирів вагонів люкс (СВ) цей набір буде включено до вартості квитка.

«Пілотні» вагони будуть у поїздах: №75/76 Кривий Ріг - Київ «Потяг до перемоги» (до 13.09.2022 на маршруті №31/32 Запоріжжя - Львів).

"Нам дуже важливо почути зворотний зв'язок з приводу оновлень, тож у цих вагонах обов'язково розміщені QR-коди для ваших відгуків", - закликали пасажирів УЗ.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті