УЗ переходить на нові стандарти сервісу у потягах: що буде у вагонах

"Укрзалізниця" починає поступовий перехід на нові стандарти якісного обслуговування пасажирів у поїздах. Про це повідомляє УЗ у Телеграм.

"У рамках «пілоту» на перших двох поїздах тестуємо наступне:


- мийні засоби нового покоління для внутрішнього миття вагонів - ці вагони мають виглядати зразково;

- замість кускового мила для рук тестуємо якісну піну в зручних автоматичних дозаторах;

- встановили більш зручні тримачі для туалетного паперу та замінили сам папір;

- забезпечили вбиральні одноразовими накладками на унітази;

- додали дозатори паперових рушників", - йдеться у повідомлені.

Також повідомляється, що у рамках пілоту ми запропонуємо пасажирам скористатися гігієнічними наборами з одноразовими капцями, вологими та сухими серветками, зубною щіткою та пастою, гребінцем для волосся. Все це пасажири плацкартних та купейних вагонів зможуть придбати у провідника, а для пасажирів вагонів люкс (СВ) цей набір буде включено до вартості квитка.

«Пілотні» вагони будуть у поїздах: №75/76 Кривий Ріг - Київ «Потяг до перемоги» (до 13.09.2022 на маршруті №31/32 Запоріжжя - Львів).

"Нам дуже важливо почути зворотний зв'язок з приводу оновлень, тож у цих вагонах обов'язково розміщені QR-коди для ваших відгуків", - закликали пасажирів УЗ.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті