Усі рішення ВЛК про інвалідність і непридатність до служби після 24 лютого перевірять — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський провів засідання РНБО, де порушувалась питання військово-лікарських комісій. Про це він повідомив у Фейсбук 30 серпня.

"Тематика – військово-лікарські комісії. Підсумки перевірки всієї системи ВЛК по всій країні. Доповіді щодо виявлених порушень. Кроки для унеможливлення будь-якої корупції у сфері ВЛК.  Доповідали правоохоронці: МВС, СБУ, ДБР, військові, представники медичної сфери, Уповноважений з прав людини та Офіс Генпрокурора", - зазначив президент.

Він озвучив прийняті рішенні.

"Провести комплексну перевірку обґрунтованості тих рішень ВЛК щодо інвалідності та непридатності до військової служби, які були ухвалені в період із 24 лютого 2022 року та можуть бути повʼязані з корупційними порушеннями. Усіма випадками, коли рішення явно безпідставні та незаконні, повинні зайнятися правоохоронці.  За результатами перевірки будуть зроблені висновки щодо тих осіб, які на основі сфальшованих рішень ВЛК виїхали за кордон України за час від початку повномасштабної агресії", - зазначив Зеленський.

Як повідомлялося, представник президента у Верховній Раді Федор Веніславський заявив, що в умовах війни треба обмежуватися однією вищою освітою, щоби здобування наступної не було підставою для відстрочки. 

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті