Уряд ухвалив електронний документообіг під час проходження ВЛК

Кабінет Міністрів України затвердив порядок електронного документообігу, який спростить взаємодію між усіма суб'єктами системи, що взаємодіють з військовослужбовцями в рамках військово-лікарської комісії. Про це заявила заступник міністра оборони України Ганна Маляр у своєму телеграм-каналі 25 серпня.

«Кабінет Міністрів України затвердив Порядок здійснення обміну медичними та іншими документами військовослужбовців між військовими частинами, закладами охорони здоров’я, територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки», - написала Ганна Маляр.

За її словами, це покращить якість медичного обслуговування військовослужбовців під час проходження ВЛК та спростить процедуру реалізації постанов ВЛК для військовослужбовців.

Також вона додала, що до сьогоднішнього часу усі документи, пов’язані з проходженням ВЛК, передавалися в паперовому вигляді, що суттєво ускладнювало зазначені процеси  та створювало додаткові навантаження і незручності для військовослужбовця.

Заступниця міністра оборони наголосила, що такий підхід звільняє військовослужбовців від ролі "кур'єра", а замість цього надає можливість швидко отримати документи.

Тепер, за словами Маляр, військові частини, центри комплектування та медичні заклади зможуть надсилати та отримувати наступні документи в електронній формі:

  • іменні списки військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в закладах охорони здоров’я;
  • постанови військово-лікарської комісії у вигляді свідоцтва про хворобу або довідки ВЛК;
  • довідки про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва);
  • виписки з медичної карти амбулаторного та стаціонарного хворого;
  • рапорти військовослужбовців про надання їм відпустки для лікування або звільнення з військової служби за станом здоров’я.
  • витяги з наказів військової частини.

«Цей крок є частиною системної роботи Уряду України щодо покращення удосконалення роботи військово-лікарських комісій», - підсумувала пані заступник.

Раніше повідомлялось, що Військові звернулися до Зеленського, щоб посилити мобілізацію.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті