Уряд оголосив ім'я нового очільника НАБУ

Під час засідання Кабінету Міністрів України 6 березня було оголошено про призначення нового керівнка Національного антикорупційного бюро України. 

Ним став юрист Семен Кривонос, який раніше обіймав посаду голови Державної інспекції архітектури та містобудування. 

Зазначимо, що колишній очільник Одеської ОВА Міхеїл Саакашвілі у 2021 році пов'язував Кривоноса із керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком.

Як повідомлялося раніше, НАБУ затримало заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури через розкрадання бюджетних коштів

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті