Уряд Данії збільшить підтримку України на $2,6 млрд – Зеленський

Уряд Данії прийняв рішення збільшити фінансування Фонду на підтримку України на $2,6 млрд. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у Twitter 29 травня.

"Вдячний данському уряду та народу Данії за рішення збільшити фінансування Фонду на підтримку України на $2,6 млрд", – написав Зеленський.

Він підкреслив, що цей відчутний внесок іще більше посилить бойові можливості ЗСУ в короткостроковій і середньостроковій перспективі.

Раніше повідомлялось, що посол України в Німеччині Макеєв показав системи IRIS-T, які незабаром відправлять в Україну: контракти підписані.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті