Посол України в Німеччині Макеєв показав системи IRIS-T, які незабаром відправлять в Україну: контракти підписані

Посол України в Німеччині Олексій Макеєв показав системи IRIS-T, які в найближчий час відправлять Україні. Відповідні фото він розмістив у Twitter 27 травня.

"Зенітну систему Iris-T з Німеччини українці називають "Іриска". Це вже врятувало кілька українських життів, – написав Макеєв. – Подальші контракти підписані сьогодні в Юберлінгені на Боденському озері. І ці блоки/пускові установки/ракети Iris-T SLM/SLS незабаром будуть в Україні".

Раніше повідомлялось, що Німеччина готує військову допомогу Україні на 2,7 млрд євро: танки, гаубиці, системи ППО.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті