Посол України в Німеччині Макеєв показав системи IRIS-T, які незабаром відправлять в Україну: контракти підписані

Посол України в Німеччині Олексій Макеєв показав системи IRIS-T, які в найближчий час відправлять Україні. Відповідні фото він розмістив у Twitter 27 травня.

"Зенітну систему Iris-T з Німеччини українці називають "Іриска". Це вже врятувало кілька українських життів, – написав Макеєв. – Подальші контракти підписані сьогодні в Юберлінгені на Боденському озері. І ці блоки/пускові установки/ракети Iris-T SLM/SLS незабаром будуть в Україні".

Раніше повідомлялось, що Німеччина готує військову допомогу Україні на 2,7 млрд євро: танки, гаубиці, системи ППО.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті