УПЦ МП не зможе звільнити Києво-Печерську Лавру до 29 березня, бо їм нікуди вивезти все накопичене майно

УПЦ МП не зможе звільнити Києво-Печерську Лавру до 29 березня, тому що їм нікуди вивезти все накопичене майно. Про це заявив нинішній намісник Лаври митрополит Павло у відеозверненні на YouTube-каналі Лаври. 

Влада України не продовжила договір оренди з УПЦ МП і визначила дату, до якої духовенство має звільнити монастир - 29 березня. 

"Нам дали два тижні, щоб виселитися з обителі. Ми не зможемо цього зробити ні під яким приводом, тому що за 35 років братія зробила все, щоб упорядкувати життя обителі і паломників, і у нас просто немає місця, куди це все вивезти, а залишати ми нічого не маємо наміру", - сказав митрополит Павло.

Позиція проросійського священика суперечить заповідям Христа:"Якщо хочеш бути досконалим, ступай, продай усе своє майно і роздай бідним. Тоді багатство буде в тебе на небі. А потім приходь і йди за Мною". (Євангеліє від Матвія 19 вірш 21)

 

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті