Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко піде у відставку

Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко подасть заяву про відставку після свого повернення з відрядження. Про це повідомила команда Уповноваженого у Телеграм 13 вересня.

"Наразі Уповноважений перебуває у відрядженні на звільнених територіях Донецької області. Після повернення він подасть заяву про відставку, – сказано в повідомленні. – Втім, з дати її затвердження допомога членам сімей зниклих безвісти командою Олега Котенко буде продовжуватись вже у форматі громадської роботи. Як і раніше, кожен може звернутися до нас зі своєю проблемою. Своєю чергою ми все зробимо, щоб допомогти вам".

У команді Уповноваженого пояснили, що 12 вересня на засіданні Кабінету міністрів були внесені зміни до переліку повноважень Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Перемовини з РФ про повернення тіл передали Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими. Діяльність пошукових груп буде у віданні Генштабу ЗСУ. Роботу з Єдиним реєстром зниклих безвісти відтепер доручено Міністерству внутрішніх справ.

Зараз триває передача функціоналу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, до Коорштабу з питань поводження з військовополоненими, Генштабу ЗСУ та МВС.

"Родини зниклих осіб наразі можуть звернутися за допомогою на гарячу лінію ГО "ГРУПА ПАТРІОТ", яка й надалі буде опікуватися зниклими безвісти, за телефоном: 0 800 339 247", – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій виступило із спростуванням інформації про ліквідацію посади Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті